| ||||
|
PŘÁNÍ
Valentýn
Ukazuji přáníčka ...
11 až 20 z 226
Valentýn? Tenhle svátek zamilovaných jsem dlouhou dobu neslavila. A jsem ráda, že ty jsi vstoupil do mého srdce a já tento svátek můžu oslavit právě s tebou.
Krásného Valentýna. Miluji tě :o* Autor: © Kamíí Vím, že tenhle rok budeš slavit Valentýna s někým jiným, stejně jako minulej rok. Ale neváhám Ti napsat přání, stejně jako Ty neváháš podvádět celou podstatu té LÁSKY... Prostě si ten americkej svátek užij, jak chceš...
Svatého Valentýna je,
mé srdce pookřeje, když na Tebe myslet smím, klidně dlouho v noci bdím. Myslím na ty chviličky, pro jiné tak prostičký. Pro nás jsou jedinečné, všechny jsou moc příjemné. Jsem rád, že Tě, lásko, znám a pro sebe Tě chvilku mám. Těším se na každou další, Tobě se oči krásně rozzáří, rád se v nich utápím, po tváři Tě pohladím. Hezkého Valentýna, miláčku. Já mám Tě velmi rád,
jen pro Tebe chci se smát. Jenom pro Tebe chci žít, jenom a jenom o Tobě snít. Jsi krásná jako květina, co nedávno padla Ti do klína, když po louce květinami porostlé brouzdalo Tvé tělo překrásné. Jak nádherná jsi teď, já prošel bych pro Tebe celý svět. Když mé srdce zří Tě a rozpozná, pak celé se radostí rozplesá. Ó, jak jsi nádherná. Má jediná. Krásného Valentýna, moje lásko...
Viděli jste přáníčka ...
11 až 20 z 226
|
||||
|
SPŘÁTELENÉ WEBY
Přání | Psí jména | Ráj SMS | Užitečné informace | Verše | Vtipy | Psí kalendář | Hlášky z filmů | Přísloví | Pranostiky | Textíky | Vtipy
© 2005 - 2026 LEGRACE.cz Zveřejňování děl jinde je bez souhlasu autora zakázáno!!! Pište nám na info@legrace.cz
| ||||